Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, 12 maja 2024 r.

1. W kolejnych dniach tego tygodnia będziemy obchodzili:
    • we wtorek – święto św. Macieja, apostoła;
    • w czwartek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski;
    • w niedzielę – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  2. Ze względu na biały tydzień, od poniedziałku do soboty Msze święte w naszym kościele będą tylko o godz. 18:00. Majówki będziemy śpiewali na zakończenie liturgii.
  3. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 11:00 dzieci z klasy IV będą przeżywały rocznicę swojej pierwszej Komunii świętej.
  4. O naszą parafialną świątynię zatroszczyli się w tym tygodniu rodzice dzieci przystępujących dzisiaj do pierwszej Komunii świętej. Bóg zapłać.
  5. Zarząd Lasów Członków Uprawnionych w Żarnówce zawiadamia, że walne zebranie sprawozdawcze odbędzie się 19 maja 2024 r. o godz. 9:15 w Domu Ludowym. Po zebraniu Zarząd będzie wypłacał dywidendy w kwocie 150,00 zł za jeden udział aktualny do godz. 13:30.