Intencje Mszy świętych

Środa, 1 maja
18:00 †† Marianna Dyrda w 6 rocznicę śmierci; Henryk Dyrda

Czwartek, 2 maja
7:00 † Tadeusz Dyrda w rocznicę śmierci

Piątek, 3 maja
8:00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mężczyzn z 3 róży – św. Floriana
11:00 W intencji parafian

Sobota, 4 maja
18:00 † Jan Antosiak w 1 rocznicę śmierci

Niedziela, 5 maja
8:00 † Jan Spyrka w 10 rocznicę śmierci
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 6 maja
18:00 †† Stanisław Ceremuga z rodzicami

Wtorek, 7 maja
7:00 Dziękczynna za ocalenie życia

Środa, 8 maja
18:00 † Stanisław

Czwartek, 9 maja
7:00 † Antoni Jończyk (od córki Jolanty z rodziną)

Piątek, 10 maja
18:00 † Stanisław Raciak

Sobota, 11 maja
18:00 †† mężczyźni z 3 róży – św. Floriana

Niedziela, 12 maja
8:00 O światło Ducha Świętego dla uczniów VIII klasy, o pomyślny wynik egzaminów
9:30 W intencji dzieci przystępujących do pierwszej Komunii świętej
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 13 maja
18:00 † Stanisław Deja w rocznicę śmierci

Wtorek, 14 maja
18:00 † Helena Polańska (od córki Heleny z rodziną)

Środa, 15 maja
18:00 † Zofia Sala

Czwartek, 16 maja
18:00 † Anna Nieckula w 3 rocznicę śmierci

Piątek, 17 maja
18:00 O błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla siostry

Sobota, 18 maja
18:00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla niewiast z 11 róży – św. Elżbiety

Niedziela, 19 maja
8:00 W intencji parafian
11:00 W intencji dzieci przeżywających rocznicę swojej pierwszej Komunii
11:00 W intencji ks. proboszcza – o Boże błogosławieństwo w 50 urodziny

Poniedziałek, 20 maja
10:00 † Antoni Jończyk w 1 rocznicę śmierci
18:00 O Boże błogosławieństwo dla Jana w 60 rocznicę urodzin

Wtorek, 21 maja
7:00 † Jan Antosiak (od brata Stanisława z rodziną)

Środa, 22 maja
18:00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Igora i jego rodziców

Czwartek, 23 maja
7:00 † Józef Bałos (od wnuka Jacka z żoną)

Piątek, 24 maja
18:00 † Stanisław Gąsior

Sobota, 25 maja
18:00 †† Julia Duda w 19 rocznicę śmierci; Jan Duda

Niedziela, 26 maja
8:00 † Aleksander Nieciąg w 9 rocznicę śmierci
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 27 maja
18:00 †† Jan, Salomea, Antoni Janiczak

Wtorek, 28 maja
7:00 † Józef Mirocha (od siostrzenicy Elżbiety Witek-Migas z rodziną)

Środa, 29 maja
18:00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla niewiast z 3 róży – św. Katarzyny

Czwartek, 30 maja
8:00 O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mężczyzn z 1 róży – św. Józefa
11:00 W intencji parafian

Piątek, 31 maja
18:00 † Józef Mazur w 7 rocznicę śmierci

Sobota, 1 czerwca
18:00 W 18 rocznicę urodzin Julii i Łukasza – o Boże błogosławieństwo

Niedziela, 2 czerwca
8:00 † Eugeniusz Lurka w 6 rocznicę śmierci
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 3 czerwca
18:00 Dziękczynna za Boże błogosławieństwo dla Fabiana w 4 rocznicę urodzin; o zdrowie dla rodziny

Wtorek, 4 czerwca
7:00 † Beata Szczerbak (od Andrzeja, Marzeny, Adriana i Anny Listwan)

Środa, 5 czerwca
18:00 O zdrowie i opiekę Matki Bożej dla Grzegorza

Czwartek, 6 czerwca
7:00 † Genowefa Szewczyk (od Teresy i Krzysztofa Gmyr)

Piątek, 7 czerwca
18:00 † Józefa Tomasiak (od kuzyna Czesława z rodziną)

Sobota, 8 czerwca
18:00 † Maria Cygan (od Kazimierza i Haliny Szewczyk)

Niedziela, 9 czerwca
8:00 † Józef Oczkowski w 10 rocznicę śmierci
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 10 czerwca
18:00 † Paweł Borowy (od żony Barbary z synem Fabianem)

Wtorek, 11 czerwca
7:00 † Helena Polańska (od córki Barbary z rodziną)

Środa, 12 czerwca
18:00 † Józef Duda w 10 rocznicę śmierci

Czwartek, 13 czerwca
7:00 † Helena Zajda (od Zofii i Czesława Kosek z rodziną)

Piątek, 14 czerwca
18:00 † Stanisław Antosiak (od Haliny Ożóg z rodziną)

Sobota, 15 czerwca
18:00 † Stanisław Pęczek (od Barbary i Kazimierza Bałos)

Niedziela, 16 czerwca
8:00 †† Władysław i Weronika
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 17 czerwca
18:00 † Stefania Jończyk (od wnuka Jakuba)

Wtorek, 18 czerwca
7:00 † Jan Antosiak (od Renaty i Jana Suskich z rodziną)

Środa, 19 czerwca
18:00 Dziękczynna z prośbą o dalsze opiekę i błogosławieństwo Boże dla niewiast z 10 róży – Matki Bożej Fatimskiej

Czwartek, 20 czerwca
7:00 † Janina Kowacz (od rodziny Spyrków)

Piątek, 21 czerwca
18:00 † Tadeusz Polański (od syna Tomasza)

Sobota, 22 czerwca
18:00 O Boże błogosławieństwo dla Laury w 1 urodziny

Niedziela, 23 czerwca
8:00 † Maria Woźny w rocznicę śmierci
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 24 czerwca
18:00 † Józefa Suska w rocznicę śmierci

Wtorek, 25 czerwca
7:00 † Józef Bałos (od wnuka Pawła z narzeczoną)

Środa, 26 czerwca
18:00 † Józef Sala w 3 rocznicę śmierci; †† rodzice

Czwartek, 27 czerwca
7:00 † Józef Kudzia (od sąsiadów)

Piątek, 28 czerwca
18:00 †† Władysław i Anna Bałos

Sobota, 29 czerwca
18:00 † Zofia Adamek (od męża Józefa)

Niedziela, 30 czerwca
8:00 † Maria Jurek w 12 rocznicę śmierci
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 1 lipca
18:00 † Jan Sałapatek w rocznicę śmierci

Wtorek, 2 lipca
7:00 † Józef Mirocha (od Małgorzaty i Piotra Kozianów z dziećmi)

Środa, 3 lipca
18:00 † Antoni Jończyk (od syna Piotra z rodziną)

Czwartek, 4 lipca
7:00 † Józefa Tomasiak (od sąsiadów Młocków)

Piątek, 5 lipca
18:00 † Antoni Nieciąg (od Agaty i Mariusza Guzik)

Sobota, 6 lipca
18:00 † Józef Bałos (od córki Agnieszki z rodziną)

Niedziela, 7 lipca
8:00 † Stanisław Kudzia w 12 rocznicę śmierci
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 8 lipca
18:00 † Beata Szczerbak (od Kazimierza Lurki)

Wtorek, 9 lipca
7:00 † Maria Cygan (od pracowników firmy Samanta)

Środa, 10 lipca
18:00 † Genowefa Szewczyk (od rodziny Matyjów i Wąglów)

Czwartek, 11 lipca
7:00 † Paweł Borowy (od Jerzego Ożóg z rodziną)

Piątek, 12 lipca
18:00 † Helena Polańska (od córki Barbary z rodziną)

Sobota, 13 lipca
18:00 † Helena Zajda (od sąsiadów Józefy i Józefa Nieckula)

Niedziela, 14 lipca
8:00 † Jan Bochynek
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 15 lipca
18:00 † Jan Antosiak (od chrześnicy Sylwii z mężem)

Wtorek, 16 lipca
7:00 † Stanisław Antosiak (od Krystyny i Stanisłwa Dudrak z rodziną)

Środa, 17 lipca
18:00 W 1 urodziny Blanki – o Boże błogosławieństwo

Czwartek, 18 lipca
7:00 † Stanisław Pęczek (od Gabrieli Kudzi)

Piątek, 19 lipca
18:00 † Janina Kowacz (od rodziny Lurków)

Sobota, 20 lipca
18:00 † Józef Kudzia (od sąsiadów)

Niedziela, 21 lipca
8:00 O Boże błogosławieństwo w 30 rocznicę ślubu Ireny i Mieczysława
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 22 lipca
18:00 † Józef Bałos (od wnuczki Justyny z mężem)

Wtorek, 23 lipca
7:00 † Stefania Jończyk (od wnuczki Magdaleny Grabiec z rodziną z Krakowa)

Środa, 24 lipca
18:00 Dziękczynna za 30 lat małżeństwa Katarzyny i Stanisława

Czwartek, 25 lipca
7:00 † Tadeusz Polański (od Marii Ocieczek)

Piątek, 26 lipca
18:00 †† Anna i Jan

Sobota, 27 lipca
18:00 †† Anna Nieckula, Stanisław Nieckula, Władysław Żyła

Niedziela, 28 lipca
8:00 † Janina Słonina
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 29 lipca
18:00 † Józef Mirocha (od siostry Marianny chrześniaka Grzegorza)

Wtorek, 30 lipca
7:00 W intencji wiadomej Bogu

Środa, 31 lipca
18:00 † Józef Żyła w rocznicę śmierci

Czwartek, 1 sierpnia
7:00 † Tadeusz Zajda (od Wspólnoty Leśnej)

Piątek, 2 sierpnia
18:00 † Józef Suski w 17 rocznicę śmierci

Sobota, 3 sierpnia
18:00 † Józef Bałos

Niedziela, 4 sierpnia
8:00 W 18 rocznicę urodzin Kamila i Jakuba – o Boże błogosławieństwo
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 5 sierpnia
18:00 † Józefa Tomasiak (od Janiny Deja)

Wtorek, 6 sierpnia
7:00 † Zdzisław Jabcoń (od Zbigniewa Jurka z rodziną)

Środa, 7 sierpnia
18:00 † Maria Cygan (od pracowników firmy Samanta)

Czwartek, 8 sierpnia
7:00 † Zofia Adamek (od Stanisława i Grażyny Adamków)

Piątek, 9 sierpnia
18:00 † Bronisław Dyrda w rocznicę śmierci

Sobota, 10 sierpnia
18:00 † Paweł Borowy (od córki Karoliny)

Niedziela, 11 sierpnia
8:00 †† Władysław Adamek z rodziną
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 12 sierpnia
18:00 † Stanisław Antosiak (od Jerzego i Marty Ożóg z rodziną)

Wtorek, 13 sierpnia
7:00 † Zofia Lurka (od Grażyny i Floriana Dyrdy z córką)

Środa, 14 sierpnia
18:00 † Stanisław Pęczek (od Jolanty i Andrzeja Toczek)

Czwartek, 15 sierpnia
8:00 † Anna Słonina
11:00 W intencji parafian
14:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Zuzanny w 18 urodziny

Piątek, 16 sierpnia
18:00 † Stefania Jończyk (od wnuczki Anny Kolasa z rodz. z Nowego Targu)

Sobota, 17 sierpnia
18:00 † Tadeusz Polański (od Anny Ocieczek)

Niedziela, 18 sierpnia
8:00 † Stanisław Woźny w rocznicę śmierci
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 19 sierpnia
18:00 † Tadeusz Zajda (od Wspólnoty Leśnej)

Wtorek, 20 sierpnia
7:00 W intencji wiadomej Bogu

Środa, 21 sierpnia
18:00 † Zdzisław Jabcoń (od Heleny Pająk)

Czwartek, 22 sierpnia
7:00 † Zofia Lurka (od Haliny Tereda z rodziną)

Piątek, 23 sierpnia
18:00 † Zofia Adamek (od Janinay Świstek z rodziną)

Sobota, 24 sierpnia
18:00 † Zofia Lurka (od swatowej Marii Raciak)

Niedziela, 25 sierpnia
8:00 Za zmarłych z rodziny Janiczak
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 26 sierpnia
18:00 † Zofia Lurka (od Ewy Jonda z rodziną)

Wtorek, 27 sierpnia
7:00 W intencji wiadomej Bogu

Środa, 28 sierpnia
18:00 † Antoni Jończyk (od syna Piotra z rodziną)

Czwartek, 29 sierpnia
7:00 † Helena Zajda (od rodziny Szczepaniak z Bieńkówki)

Piątek, 30 sierpnia
18:00 † Beata Szczerbak (od rodziny Skrzypczyków)

Sobota, 31 sierpnia
18:00 † Edward Zajda w 6 rocznicę śmierci