Site Overlay

Ogłoszenia parafialne

2 Niedziela Wielkiego Postu, 25 lutego 2024 r.

  1. Zapraszam do wspólnej modlitwy na nabożeństwach pasyjnych: Drodze krzyżowej i Gorzkich żalach. Podobnie jak przed rokiem, podczas nabożeństwa w niedzielę w przedsionku kościoła będzie prowadzona zbiórka do skarbonki na kwiaty do ciemnicy i Bożego grobu. Dodatkową Mszę świętą po Gorzkich żalach sprawuję w intencji wypominanych zmarłych.
  2. W czwartek między 19:00 a 20:00 zapraszam na wieczorną adorację Najświętszego Sakramentu, z możliwością przystąpienia do sakramentu pokuty.
  3. W pierwszy piątek stycznia od godz. 9:00 pojadę z posługą do chorych. Spowiedzią w kościele służę od 16:30. O 17:20 rozpocznie się Droga krzyżowa, o 18:00 Msza święta, a po niej uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa.
  4. W sobotę o godzinie 9:00 w salce domu parafialnego będzie zbiórka ministrantów i lektorów.
  5. Po Mszy świętej w pierwszą sobotę marca oddamy cześć Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych przedpołudniem będzie zmianka tajemnic różańcowych.
  7. Na stoliku z prasą można znaleźć nowy numer tygodnika „Niedziela” oraz „Staś” dla najmłodszych. Są tam również broszurki z informacjami na temat rozpoczynającego się w przyszłym miesiącu Kongresu Eucharystycznego naszej archidiecezji. Proszę, aby każda rodzina zabrała ją do swego domu.
  8. O piękno naszego kościoła zatroszczyli się w tym tygodniu mieszkańcy osiedla Grapa. Bóg zapłać za pracę i pozostawioną ofiarę.