Site Overlay

Intencje Mszy świętych

Niedziela, 18 lutego
8:00 † Władysław Stopa w 30 rocznicę śmierci
11:00 W intencji dzieci przyjmujących chrzest, ich rodziców i chrzestnych

Poniedziałek, 19 lutego
18:00 † Bronisława Jaworek w 1 rocznicę śmierci

Wtorek, 20 lutego
7:00 W intencji parafian

Środa, 21 lutego
18:00 †† Józefa Tomasiak w 1 rocznicę śmierci; Władysław Tomasiak

Czwartek, 22 lutego
7:00 † Tadeusz Zajda (od Małgorzaty i Józefa Niedźwiedź)

Piątek, 23 lutego
18:00 † Stanisław Antosiak (od córki z mężem)

Sobota, 24 lutego
18:00 † Antoni Jończyk w 20 rocznicę śmierci

Niedziela, 25 lutego
8:00 †† Marianna i Józef Koczurowie
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 26 lutego
18:00 † Józef Kudzia (od rodzin Dyrda i Ogarek)

Wtorek, 27 lutego
7:00 † Zofia Lurka (od Piotra Bochynka z rodziną)

Środa, 28 lutego
18:00 † Paweł Borowy (od żony Barbary z synem Fabianem)

Czwartek, 29 lutego
7:00 † Janina Lurka w 8 rocznicę śmierci

Piątek, 1 marca
18:00 † Stefania Jończyk (od wnuczki Katarzyny)

Sobota, 2 marca
18:00 † Kazimierz Kutek

Niedziela, 3 marca
8:00 † Józef Bury w 3 rocznicę śmierci
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 4 marca
18:00 † Józefa Tomasiak (od Józefy Pęczek)

Wtorek, 5 marca
7:00 † Maria Cygan (od Andrzeja Listwana z rodziną)

Środa, 6 marca
18:00 † Józef Mirocha (od siostrzeńca Wiesława Witka z rodziną)

Czwartek, 7 marca
7:00 † Zofia Adamek (od Stanisława i Grażyny Adamków)

Piątek, 8 marca
18:00 W intencji niewiast z 2 Róży, św. Łucji

Sobota, 9 marca
18:00 † Józef Bekas w rocznicę śmierci

Niedziela, 10 marca
8:00 †† Józef Dyrda; Stanisław Dyrda
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 11 marca
18:00 † Zofia Lurka (od wnuczki Aleksandry z mężem i dziećmi)

Wtorek, 12 marca
7:00 † Jan Antosiak (od Anny i Bogdana Antosiaków)

Środa, 13 marca
18:00 †† Józef, Józefa, Andrzej Moćko

Czwartek, 14 marca
7:00 W intencji wiadomej Bogu

Piątek, 15 marca
18:00 † Antoni Jończyk (od córki Jolanty z rodziną)

Sobota, 16 marca
18:00 †† Józef Kutek, syn Józef

Niedziela, 17 marca
8:00 † Józef Kutek
11:00 W intencji parafian

Poniedziałek, 18 marca
18:00 † Józef Knapczyk w rocznicę śmierci

Wtorek, 19 marca
7:00 †† Józef i Józefa Suscy

Środa, 20 marca
18:00 †† Józef i Anna Żyła

Czwartek, 21 marca
7:00 † Helena Polańska (od córki Heleny z rodziną)

Piątek, 22 marca
18:00 †† Marian i Stanisława Kosek

Sobota, 23 marca
18:00 †† Jan Duda w 14 rocznicę śmierci; Maria Duda

Niedziela, 24 marca
8:00 † Maria Głuc w rocznicę śmierci
11:00 W intencji parafian

Wielki Poniedziałek, 25 marca
18:00 † Stanisław Pęczek (od Małgorzaty z rodziną)

Wielki Wtorek, 26 marca
7:00 † Stanisław Antosiak (od Genowefy Nieciąg)

Wielka Środa, 27 marca
18:00 † Józef Matyja

Wielki Czwartek, 28 marca
18:00 † Tadeusz Polański (od syna Bartłomieja z rodziną)

Wielki Piątek, 29 marca

Wielka Sobota, 30 marca
19:00 † Józef Szewczyk w 9 rocznicę śmierci

Niedziela, 31 marca
6:00 †† Józef Sałapatek; Stanisław Sałapatek
11:00 W intencji parafian