Site Overlay

Witaj świecie!

27 lipca 2022 r. nasza parafia pojawiła się w intrenecie. Jesteśmy stosunkowo nową wspólnotą parafialną, a nasza strona internetowa to wręcz niemowlę. Dlatego przez pewien czas będzie potrzebowała wiele troski.

Pierwszym projektem, który może przysporzyć jej wartości, jest utworzenie galerii fotografii upamiętniających budowę kościoła parafialnego. Cieszę się z pierwszych materiałów, którymi mieszkańcy Żarnówki zdecydowali się podzielić. Wkrótce postaram się je opublikować. Być może przy tej okazji znajdzie się osoba, które podejmie się spisania historii powstania tego szczególnego miejsca, w którym ludzie zapragnęli spotykać się z Bogiem. Serdecznie zapraszam do współpracy.

Tymczasem lokalny portal sucha24.pl opublikował wpis autorstwa Pana Kazimierza Surzyna, dotyczący naszego kościoła parafialnego. Zachęcam do zapoznania się z nim:
https://sucha24.pl/artykul/kosciol-w-zarnowce/907308